درباره ما

این سایت متعلق به جواد عاکفیان یکی از نمایندگان فروش محصولات دکتر خوش رج است و هیچ‌گونه وابستگی به آقای دکتر خوش‌رج ندارد. از آنجا که خود جناب دکتر جلال محمدی خوش‌رج هیچ بستر فروش و واگذاری محصولات ندارند هدف از این سایت معرفی محصولات دکتر خوش‌رج به شما عزیزان می باشد.

با توجه به اینکه با پیشرفت علم و تکنولوژی، خرید اینترنتی انواع و اقسام کالا از جمله کالای الکترونیکی، لوازم منزل و حتی اقلام خوراکی و ... به سادگی میسر شده است. ما نیز بر آن شدیم تا خرید لوازم بهداشتی و مراقبتی دکتر خوش‌رج را همانند تجربه خرید حضوری از یک فروشگاه، برای مشتریان علاقمند به خرید اینترنتی، تا حد امکان فراهم آوریم.

لطفا برای بهتر شدن سایت از دادن نظرات و پیشنهادهای ارزشمند خود غافل نشوید. برای دیدن نتایج اثربخشی به کانال تلگرامی اثربخشی سر بزنید.

درباره دکتر خوش‌رج

دکتر جلال محمدی خوش‌رج ، تولیدکننده محصولات نانو و بیوتکنولوژیکی در زمینه‌های دارویی ، آرایشی و بهداشتی و عضو هیات علمی دانشگاه ، دارای ۸ ثبت اختراع در ایران و ۳ اختراع بین‌المللی در کشور سویس و مالزی ، عضو بنیاد ملی نخبگان و برگزیده نخبگان کشوری ، دارای مقالات علمی در ژورنال‌های معتبر بین‌المللی کشورهایی مثل آمریکا، ژاپن، آلمان، چین و روسیه، مدرس دوره‌های الزامی مسولین فنی شرکت‌های آرایشی و بهداشتی از اداره کل استاندارد و سازمان صنعت و معدن و تجارت می‌باشد. وی همچنین تحقیقات جدید و بسیار چشمگیر در زمینه داروهای نسل جدید در درمان بیماری سرطان انجام داده‌است.

ویژگی مهم محصولات دکتر خوش‌رج که از دیگر محصولات بازار متمایز می‌کند توانایی رساندن مواد موثر و مغذی، ویتامین‌ها و اسیدهای چرب لازم به لایه‌های اپیدرم (روپوست) و نفوذ به لایه‌های عمیق‌تر می‌باشد که این مساله به تخصص زیادی نیاز دارد و تیم دکتر خوش‌رج توانست به این مهم دست یابد.

نقطه قوت محصولات دکتر خوش‌رج ، استفاده از ترنسفر های مناسب است که باعث نفوذ بالای آن در پوست و عبور از لایه سطحی ( اِپیدِرم ) و رسیدن به لایه زیرین پوست ( دِرم ) می‌باشد. در نتیجه مانند بسیاری از محصولات مشابه فقط بر روی لایه‌ی رویی اثر نمی‌گذارد چرا که اصل موضوع همان لایه زیرین یا دِرم پوست است.

سه علت تاثیر گذاری بیشتر محصولات :

اول ترنسفر های عالی که در این محصولات استفاده شده و به نسبت محصولات دیگر قابلیت نفوذ و انتقال به لایه زیرین و پیاز مو را تا حد بسیار زیادی افزایش داده است و کلیه این مواد اولیه توسط دکتر خوش‌رج تولید می شوند و خریداری نشده اند.

♦ دوم اینکه استخراج این مواد به عنوان ترنسفر و ترکیبات بسیار دشوار و هزینه بر است و بسیاری از محصولات مشابه از ترکیبات شیمیایی در این زمینه استفاده میکنند اما محصولات دکتر خوش رج به کیفیت و رضایت افراد بها داده و این دشواری و هزینه را متقبل می شود و آن را حتی با قیمتی بسیار مناسب تر در اختیار مصرف کنندگان قرار میدهد، در صورتی که شامپو های خارجی مشابه که از یکی از ترانسفر های ما به اسم زاتین استفاده کرده باشند همواره قیمتی بالغ بر ۰ ۰ ۰, ۰ ۰ ۶ تومان دارند.

♦ سومین مزیت و برتری این است که کلیه پکیج های دکتر خوش‌رج قبل از عرضه و رسیدن به دست مصرف کننده ، در یک جامعه آماری مناسب در بین افراد تست شده اند و میزان جواب دهی و کیفیت آنها بررسی و مورد آنالیز قرار گرفته اند سپس در اختیار مشتریان قرار داده شده اند که این امر مخصوصا در مورد محصوالت درمانی و زیبایی و سلامتی اهمیت بسیار بالایی دارد.

در صابون‌ها از اسیدچرب نارگیل و در شامپوها از عصاره چای سبز، گریپ فروت و ویتامین‌های A1 E1 B5 استفاده شده اما بارزترین تفاوت محصولات دکتر خوش‌رج عدم استفاده از نگهدارنده شیمیایی پارابن است.